Rekrutacja zakończona - aplikowanie wyłączone

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży. Dołącz do nas i korzystaj elastycznych możliwości pracy, atrakcyjnych benefitów, oraz z pakietu relokacyjnego w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

  • 5 000 - 10 000

    Wynagrodzenie netto
  • Umowa o pracę / Kontrakt B2B

    Forma zatrudnienia
  • Pełny etat

    Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

  • Elastyczne

    Godziny pracy
  • Do ustalenia

    Praca zdalna
  • Brak

    Delegacje

Ludzie

  • 2 - 10 osób

    Wielkość zespołu
  • 201 - 300 osób

    Wielkość firmy

Sprzęt

  • Komputer

  • Dwa monitory

Jak będziesz pracować

Metodologia pracy

  • Praca w 2-tygodniowych sprintach
  • Scrum methodology
  • Wpływ na zadania wybieranego sprintu
  • Odpowiedzialność za jakość tworzonego kodu

Technologie, w których pracujemy

  • SVN
  • T-SQL
  • Microsoft .NET 4.x

Czego się nauczysz

  • Tworzenia aplikacji biznesowych
  • Pisania wydajnych zapytań SQLowych
  • Zwinnych metodyk zarządzania

Benefity

Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Chillout zone
Pakiet sportowy Fit&More

Wymagania

  • Język angielski
  • Bazy danych oraz język T-SQL
  • Microsoft .NET 4.x (WinForms, WCF, LINQ)
  • SVN

O nas

LSI Software S.A.

Od momentu powstania w 1991 roku, LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych obsługującym kilka tysięcy klientów na terenie całej Polski. Od 2006 r. jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lutym 2007 r. LSI Software stał się właścicielem spółki Softech i tym samym został największym w Polsce dostawcą oprogramowania dla branży gastronomiczno-hotelarskiej.

Opinie

Sławomir Kotkowski

Sławomir Kotkowski - Programista Delphi, nadal pracuje

Jedno jest pewne - w tej firmie można zdobyć bardzo dużo doświadczenia. Sympatyczna atmosfera, fajni ludzie. Nie spotkałem się jeszcze w żadnej firmie z taką życzliwością prezesa. A częste słowo dziękuję z jego ust jest rewelacyjną motywacją. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej w tej firmie.

  • Same plusy ...
  • Kiepski dostęp do internetu.

Anonimowo, nadal pracuje

bardzo fajna firma, duże możliwości

  • ludzie
  • atmosfera
  • przełożeni
  • wynagrodzenie mogłoby być wyższe

Super firma dla ludzi, którzy chcą się rozwijać ;)

  • Wynagrodzenie
  • Atmosfera
  • Rozwój